Poznaj Nas

Opowiedz nam o jakim weselu marzysz, a my je zrealizujemy. Organizacja wesel, chrzcin oraz przyjęć okolicznościowych to nasza specjalność. Wesele w pięknej ozdobionej sali w delikatne, białe światełka czy też może bardziej pasuje do was rustykalny wystrój? Z wielką chęcią podejmiemy się nowych wyzwań i przygotujemy przyjęcie weselne Twoich marzeń. 

zapewniamy kompleksową obsługę gości podczas tak szczególnego dnia dla Pary Młodej. Wesela organizujemy w przestronnej i eleganckiej sali, która gwarantuje wysoki komfort nawet dla 300 gości! Zaletą naszego ośrodka jest doskonała lokalizacja w Starachowicach – zaledwie 100m od najbliższego kościoła w cichej, spokojnej okolicy. Weselnym gościom oferujemy klimatyzowaną i estetycznie przystrojoną salę wraz z dużym parkietem tanecznym i wieloma innymi atrakcjami.

Podczas organizacji wesela zapewniamy profesjonalną obsługę gości przez cały czas trwania przyjęcia. Menu zostaje przygotowane po indywidualnych konsultacjach z szefem kuchni, tak aby dania były dopasowane do wymagań i oczekiwań organizatorów. Oferujemy tradycyjną kuchnię polską tak jak i różne potrawy z całego świata. Przewidziane jest pięć posiłków składających się z zupy, dania głównego, deseru oraz dwóch dań na gorąco, a także dostęp do szwedzkiego stołu bez ograniczeń.

Nasza profesjonalna kadra dba o wszystkie szczegóły podczas przygotowania sali weselnej – dekorację stołu oraz ustawienie sprzętu muzycznego. Dla gości zapewniamy również obszerny taras oraz dogodne miejsca parkingowe. W okresie letnim dostępne jest również miejsce w zewnętrznej altanie, gdzie można przygotować potrawy z grilla. Zarezerwuj naszą salę na przyjęcie weselne i zrealizuj swój ślub marzeń!