Kiedy należy rozpocząć przygotowania do zabawy studniówkowej?

Bal studniówkowy to wyjątkowe wydarzenie. Zwykle jest to pierwsza w życiu tak duża impreza. Z tego powodu należy zadbać o to, aby wszystko poszło zgodnie z planem. Aby tak było, przygotowania do studniówki należy rozpocząć odpowiednio wcześnie. Im więcej czasu się na to poświęci, tym większa szansa na uniknięcie niemiłych niespodzianek.

Czas na pierwsze przygotowania

Przygotowania do studniówki należy rozpocząć we wrześniu od spotkania przedstawicieli wszystkich klas, nauczycieli i rodziców. W jego trakcie konieczne jest ustalenie oczekiwań wobec tej imprezy. Ważne jest uzgodnienie terminu studniówki oraz przybliżonych wydatków, które trzeba będzie ponieść. To jest odpowiedni moment na zdecydowanie, czy potrzebny będzie jedynie fotograf, czy również kamerzysta. Można także rozważyć dodatkowe atrakcje, takie jak np. fotobudka.

Po ustaleniu tych kwestii należy jak najszybciej zarezerwować salę. Warto udać się lub zadzwonić do restauracji w październiku.

Studniówkę w Starachowicach możecie zorganizować w naszym lokalu. Oferujemy przestronne sale i spersonalizowane menu.

Po zarezerwowaniu terminu w restauracji należy skontaktować się z wybranym fotografem i dj-em.

Na co zwrócić uwagę podczas przygotowań do studniówki?

Przygotowując studniówkę, warto wybrać fotografa i dj-a, którzy szczycą się dobrymi opiniami. Informacje o nich można znaleźć w internecie. Warto również postawić na kogoś sprawdzonego. Dobrze dowiedzieć się, kto zajmował się oprawą muzyczną i wykonywaniem zdjęć w poprzednich latach. Może to pomóc uniknąć rozczarowania.

Ważny jest również wybór odpowiedniego menu. Powinno być zróżnicowane. Ważne jest, by pamiętać o osobach na dietach wegetariańskich i wegańskich, ponieważ wielu nastolatków stosuje taki sposób odżywiania się.